חיסכון של עשרות אלפי שקלים למשפחה בזכות ההוזלה הגדולה בביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא

חיסכון של עשרות אלפי שקלים למשפחה בזכות ההוזלה הגדולה בביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא

משרד האוצר הורה לחברות הביטוח להוריד את מחיר ביטוחי החיים וביטוחי המשכנתא בעשרות אחוזים. למה אתם לא יודעים על זה ואיך תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים?

[לבדיקה אישית של גובה ההוזלה שתקבלו לחצו כאן]

אם היינו מגלים לכם שניתן להשיג הנחה של 40% על מוצר שאתם מתכננים לרכוש – הייתם בוודאי ממהרים לבדוק לעומק את המידע המעניין. ומה אם היינו מספרים שניתן להשיג הנחה כזאת על מוצר שאתם רוכשים מדי חודש, במשך כל החיים? בהחלט שווה בדיקה גם כן, נכון?

זהו בדיוק המצב. חברות הביטוח מעדיפות שלא תדעו את זה, אבל בשנה האחרונה הורה להן משרד האוצר להוזיל משמעותית את תעריפי ביטוח החיים וביטוח המשכנתא, וכך לחסוך למבוטחים אלפי שקלים מדי שנה ועשרות אלפי שקלים בכל החיים! הסיבה להוזלה היא התארכות תוחלת החיים והירידה שחלה בשנים האחרונות בסיכוני התמותה. עולם הרפואה המתפתח מאפשר לאדם הממוצע להאריך חיים ולהתרפא ממחלות. המשמעות: הסיכון שבגינו אנו רוכשים ביטוח חיים יורד משמעותית. מכאן, כך הבינו במשרד האוצר, גם מחירו של ביטוח החיים צריך לרדת. הממונה על שוק ההון הגדיר תעריפי ביטוח חיים חדשים וכך הוזיל את עלויות הביטוח בשיעור של כ-40%.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, לחצו על הכפתורים למטה. אם תימצא זכאי להוזלה משמעותית, נציג שלנו יחזור אלייך טלפונית כדי לסייע לך לממש אותה. 

כדי להריץ את הבדיקה במחשבון ההוזלה ולראות מהו הסכום שתחסכו, בחרו את המין שלכם:  

רוב המבוטחים לא יודעים

נשמע נהדר, נכון? בהחלט, אך הבעיה היא שלמרות שההוזלה נכנסה לתוקף כבר בפברואר 2019, עדיין רוב המבוטחים כלל לא שמעו עליה. חברות הביטוח אמנם הונחו להוזיל את תעריפי ביטוח החיים – אך רק למבוטחים חדשים. מבוטחים קיימים שרוצים לקבל גם הם את התעריפים המוזלים המעודכנים לא מקבלים אותם בצורה אוטומטית.

חוסר הידיעה הזאת הוא הפסד גדול, שכן ההטבה ניתנת לכל שכבות האוכלוסיה ואינה מגבילה מבוטחים בכל גיל, מצב רפואי או סגנון חיים. כל מי שהם כבר בעלי פוליסות ביטוח חיים "ריסק" או ביטוח חיים למשכנתא יכולים לקבל את ההנחה המשמעותית. גם מעשנים זכאים לה. כך, לדוגמה, גבר שאינו מעשן המבטח עצמו בפוליסה על סך מיליון ש"ח יחסוך בזכות ההוזלה כ-90,000 ש"ח במהלך חייו. אישה שאינה מעשנת תחסוך כ-56,000 ש"ח וגבר מעשן בגיל 30 יחסוך כ-103,000 ש"ח. כפי שניתן לראות, לכל אדם יש שורה של משתנים שמגדירים כמה גדול ומשמעותי יהיה החיסכון שלו.

כביטוח חיים – חשוב לחיים

חשוב לזכור: נכון, ההוזלה ניתנה בעקבות העלייה בתוחלת החיים אך המשמעות אינה שיש להקל ראש ולוותר על ביטוח חיים. זהו ביטוח חשוב מאוד לאנשים עם משפחות והוא מספק מטריית הגנה והבטחת פרנסה למשפחה במקרה של מוות בטרם עת של אחד מבני הזוג. לכן מומלץ שגם מי שטרם עשה ביטוח חיים ינצל את ההזדמנות וירכוש אותו במחיר המוזל המוצע כיום.

על כן, ביטוח החיים נותן הגנה שמאפשרת יציבות כלכלית לטווח ארוך, שהיא הכרחית על מנת לשמור על רמת חיים טובה, אך על מנת שההגנה תהייה יעילה וזולה כמה שניתן, עליה להתאים לצרכינו במדויק בלי תשלומים מיותרים מדי חודש.

על מנת לוודא שאתם לא משלמים תשלומים מיותרים ומצד שני שאתם מוגנים מספיק, כדאי לערוך בירור צרכים מקיף אצל גורם מקצועי בו תוכלו לקבל הצעת ביטוח מדויקת יותר עבורכם ועבור משפחתכם.

כדי לבדוק כמה כסף תוכלו לחסוך בכל חודש, לחצו על הכפתורים למטה. אם תימצא זכאי להנחה משמעותית, נציג שלנו יחזור אלייך טלפונית כדי לסייע לך לממש אותה. 

כדי להריץ את הבדיקה במחשבון ההנחה ולראות מהו הסכום שתחסכו, בחרו את המין שלכם:  

Reader Interactions